Адміністрація Київського району інформує

Фахівцями відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району за участю представників Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району одразу після старту другого етапу послаблення карантину мешканцям району, підприємствам та організаціям району нагадано про переваги офіційного працевлаштування та недоліки і ризики роботи «в тіні».

Мешканцям району та представникам бізнесу, шляхом розповсюдження друкованого матеріалу на дошках оголошень КП «Житлобуд», вкотре було наголошено про неприпустимість праці без оформлення трудових відносин, та проінформовано листівками, розробленими фахівцями МОЗ та Всесвітньої організації охорони здоров’я, щодо захисту від інфікування коронавірусом Covid-19.

Також фахівцями відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району на електронні адреси підприємств, організацій та установ району надіслані рекомендації щодо організації праці під час карантину. Нагадано, що за порушення законодавства про працю юридичні та фізичні особи – підприємці несуть адміністративну та фінансову відповідальність. Крім того, за грубе порушення законодавства про працю, встановлено також кримінальну відповідальність.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: