• Головна
  • Актуально
  • Внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг у терцентрі Немишлянського району

Внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг у терцентрі Немишлянського району

Працюємо на совість

Внутрішню оцінку якості надання соціальної послуги догляду вдома та паліативного догляду у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова було проведено за період з січня по квітень 2020 року, а відповідна комісія на своєму засіданні 18 травня ретельно підвела підсумки вищезазначеної роботи.

Ціль внутрішньої оцінки: моніторинг та контроль якості соціальних послуг, які надає відділення соціальної допомоги вдома, для виявлення відповідності запланованих показників до існуючих показників у роботі, формування управлінського впливу на усунення недоліків.

У зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спеціалісти відділення соціальної допомоги вдома використовували дистанційний метод опитування в телефонному режимі та заповнювали опитувальники з метою отримання відгуків стосовно організації та надання послуги догляду вдома та паліативного догляду вдома. В опитуванні взяли участь 292 отримувачі соціальної послуги догляд вдома, що складає 37,5% та 16 отримувачів соціальної послуги паліативного догляду, що складає 30,0%.

Також проводилось спостереження за процесом надання соціальних послуг та вивчалась документація, яка ведеться у відділенні.

Підопічні відділення соціальної допомоги вдома неодноразово протягом поточного року висловлювали слова щирої подяки соціальним робітникам за реальну підтримку самотніх громадян, осіб з інвалідністю через доставку продуктів харчування, медикаментів, оплату житлово – комунальних послуг та вирішення інших життєво важливих питань

Комісією з внутрішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома та паліативного догляду ухвалено рішення – якість надання соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома оцінити на вищу оцінку «ДОБРЕ»

Like this:

%d bloggers like this: