• Головна
  • Актуально
  • Внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг в терцентрі Слобідського району

Внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг в терцентрі Слобідського району

Працівники терцентру помічники у побуті для людей похилого віку, що залишились самотніми

Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру працює в штатному режимі. Соціальні робітники щоденно знаходяться на зв’язку з людьми, яких обслуговують, щоранку телефонують, щоб дізнатись про їх самопочуття та потреби. Працівники відділення за звичним графіком відвідують своїх підопічних, які перебувають вдома, та забезпечують їх продуктами харчування, медикаментами, господарчими товарами тощо.

Працівники терцентру забезпечені засобами індивідуального захисту, а саме: медичними масками, антисептиками для рук та латексними рукавичками. Адміністрація терцентру регулярно проводить інформаційно-роз’яснювальні бесіди про засоби запобігання захворювання на COVID-19, з метою розповсюдження цієї інформації серед підопічних терцентру.

Перебування на карантині негативно впливає на психоемоційний стан людини, особливо літнього віку. Тому психолог та соціальні працівники в телефонному режимі проводять бесіди для полегшення адаптації в період карантину та розв’язання побутових проблем в умовах самоізоляції.

Не зупиняється проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг, яка на теперішній час проводиться дистанційно за допомогою опитування громадян по телефону. Моніторингом було охоплено 273 особи, що отримували послугу «догляд вдома» у період з 05.02.2020 р. по 22.05.2020 р.

25 травня 2020 року було проведено підсумкове засідання комісії з оцінки якості цієї послуги. Встановлено, що отримувачі соціальної послуги «догляд вдома» цілком задоволені якістю та періодичністю надання соціальних заходів. Комісією з внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг ухвалена оцінка – Добре.

У відділенні денного перебування заняття проходять онлайн: студія «Дивосвіт» освоює нові техніки виконання робіт у стилі «хендмейд» (речі ручної роботи та процес по їх створенню), учнів університету 3 віку культурно-дозвільного факультету фахівець з соціальної роботи супроводжує онлайн по музеях світу, студенти факультету хорового співу вивчають тексти нових пісень, студенти факультетів психологічного здоров’я та здорового довголіття прослухали лекції, як уберегтись від інфікування коронавірусом.

Територіальний центр тісно співпрацюють з відповідними органами місцевого самоврядування, соціальними інспекторами, працівниками управління соціального захисту населення та проводять спільну роботу щодо виявлення одиноких осіб похилого віку, щоб в разі потреби ефективно та своєчасно реагувати на їх проблеми.

Підопічні терцентру висловлюють щиру подяку за надання соціальних послуг у складних умовах, за дбайливість, швидке реагування, повагу і турботу збоку працівників терцентру

Like this:

%d bloggers like this: