• Головна
  • Актуально
  • Особливості онлайн оформлення допомоги на дітей для ФОП під час карантину

Особливості онлайн оформлення допомоги на дітей для ФОП під час карантину

Особливості онлайн оформлення допомоги на дітей для ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до 1 та 2 групи платників єдиного податку.

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», яка була опублікована 05.05.2020 року. Виходячи з цих обставин, призначення допомоги можливе дітям, які народилися 06.05.2020 та пізніше. Діти, які народилися до 05.05.2010 року, права на допомогу не мають.Для отримання допомоги необхідно відкрити в банківській установі рахунок для соціальних виплат. Перелік банків за посиланням.

УВАГА! Вищезазначена допомога внутрішньо переміщеним особам виплачується тільки через АТ «Ощадбанк».

Зверніть особливу увагу на вибір району реєстрації. В разі невірного зазначення району Вам буде відмовлено в призначенні допомоги. Якщо адреса проживання збігається з адресою реєстрації, потрібно встановити відповідну позначку.

Якщо Ви мешканець Московського району (він складається з двох частин – Московський 1, Московський 2), зверніться за телефонами (057) 725-37-21 або (073) 308-03-81 для визначення своєї територіальної належності до відповідного району (Московський 1 або Московський 2). Уважно заповнюйте всі поля заяви. Перевірте, чи можливо прочитати документи, які Ви прикріпили до заяви.

Важливо! Перевірте дані довідки Пенсійного фонду України (форма ОК-7) на наявність позначок «ТАК» про сплату ЄСВ за 2019 рік в кожному місяці. Якщо заявник обрав спрощену систему оподаткування та належать до першої та другої групи платників єдиного податку, наприклад, з квітня 2019 року, то сплата внесків повинна бути позначена з квітня по грудень 2019 року. Особи, які перейшли на вищезазначену систему оподаткування протягом 2019 року також мають право на допомогу. Якщо заявник зареєструвався або перейшов на таку систему протягом 2020 року, то права на отримання допомоги на сьогодні немає.

Якщо Ваша заява повернута з зауваженням Управління праці та соціального захисту населення, виправте або додайте інформацію чи необхідні документи, та знов надішліть на призначення. Допомога на дітей призначається з місяця звернення. Обробка документів здійснюється протягом трьох робочих днів. Виплата проводиться відповідно до графіка фінансування соціальних виплат і допомог.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: