• Головна
  • Актуально
  • В ногу з цифровим телебаченням. Розпочато забезпечення пільгових категорій громадян телетюнерами для цифрової ефірної телемережі стандарту DVB-T2

В ногу з цифровим телебаченням. Розпочато забезпечення пільгових категорій громадян телетюнерами для цифрової ефірної телемережі стандарту DVB-T2

У зв’язку з переходом України на цифрове телерадіомовлення рішенням 30 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 16.10.2019 № 1809/19 затверджено Програму забезпечення окремих категорій громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення в м. Харкові на 2018-2020 роки.

Видачу телетюнерів здійснює Управління телекомунікаційних технологій та зв’язку Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради за адресою: 61202, м. Харків, просп. Перемоги, 50-Б, 2 поверх.

Для отримання телетюнеру на безоплатній основі необхідно особисто або через законного представника, який додатково надає документи, що підтверджують повноваження особи як законного представника (довіреність, засвідчена в установленому законодавством порядку), написати заяву.

При собі необхідно мати оригінали та копії документів: паспорту громадянина України, ідентифікаційного коду та відповідних документи, що засвідчують належність до будь-якої з нижчезазначених категорій громадян:

– особи з інвалідністю першої та другої групи;

– особи з інвалідністю внаслідок війни третьої групи;

– один з батьків (опікун), що виховує дитину з інвалідністю.

Довідки за телефоном: (057) 725-34-16 Управління телекомунікаційних технологій та зв’язку Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: