• Головна
  • Актуально
  • Роз’яснення Адміністрації Київського району щодо особливостей працевлаштування неповнолітніх

Роз’яснення Адміністрації Київського району щодо особливостей працевлаштування неповнолітніх

Фахівцями відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району сумісно з фахівцями Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району на початку літніх канікул проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота під умовною назвою «Захист прав неповнолітніх».Метою даного заходу є донести до молоді інформацію про соціальні ризики та негативні наслідки нелегального працевлаштування та сформувати культуру правової обізнаності майбутніх працівників. Також нагадати керівникам підприємств та фізичним особам – підприємцям, особливо закладів харчування та будівельної галузі, про порядок прийняття на роботу неповнолітніх осіб на період літніх канікул

Неповнолітніми вважаються особи віком від 14 до 18 років, та у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток і деяких інших умов праці користуються пільгами, установленими законодавством України.

Згідно з ст. 188 КЗпП України праця осіб молодше 14 років не допускається ні за яких умов.
При прийнятті на роботу неповнолітній особі має виповнитись щонайменше 16 років, в іншому випадку вимагається обґрунтувати необхідність прийняття такої особи на роботу та до особової справи працівника долучити:
1) копію свідоцтва про народження (паспорта);
2) згоду одного з батьків або особи, що його замінює – якщо особі від 14 до 16 років;
3) документ, який підтверджує, що особа буде виконувати роботу у вільний від навчання час – якщо особі від 14 до 15 років.

Обов’язкові умови прийняття на роботу неповнолітніх:
– з неповнолітніми працівниками трудові договори обов’язково укладаються в письмовій формі (п. 5 ч. 1 ст. 24 КЗпП України);
– прийом на роботу лише після попереднього медичного огляду (ст. 191 КЗпП України);
– надалі такі працівники обов’язково повинні проходити медичний огляд – щороку до досягнення ними 21 року;
– для осіб, які не досягли 18 років, випробувальний термін при прийнятті на роботу не встановлюється (ч. 3 ст. 26 КЗпП України).
Кожна установа, організація та підприємство повинні вести відповідний облік неповнолітніх працівників, в якому зазначається дата їх народження відповідно до ст. 189 КЗпП.

З метою підвищення рівня обізнаності молоді, неповнолітніх учнів шкіл у своїх трудових правах на сайтах 23 загальноосвітніх навчальних закладів Київського району розміщено листівки для загально доступного інформування.

захист прав, канікули, КЗпП, Київський район, неповнолітні, працевлаштування, Управління праці та соціального захисту населення