• Головна
  • Актуально
  • Соціальна послуга «догляд вдома» у терцентрі Основ’янського району

Соціальна послуга «догляд вдома» у терцентрі Основ’янського району

Територіальний центр Основ’янського району через відділення соціальної допомоги вдома активно продовжує надавати особам похилого віку та особам з інвалідністю соціальну послугу «догляд вдома».З метою дотримання вимог санітарно-протиепідемічного режиму щодо запобігання поширенню корона вірусу COVID-19, соцробітники відділення при виконанні своїх службових обов’язків постійно дотримуються масочного режиму, працюють у рукавичках, використовують інші засоби індивідуального захисту.

В умовах карантину особливо актуальними залишаються такі заходи, як придбання та доставка продуктів, ліків, оплата комунальних платежів, організація медичного обслуговування, супровід до медичних закладів. Багатьом підопічним надається допомога у веденні домашнього господарства: допомога у приготуванні їжі, прибирання житла, винос сміття тощо.

Соціальні робітники ретельно спостерігають за станом здоров’я підопічних, а при необхідності організовують їх взаємодію з медичними закладами. В останній час важливою складовою обслуговування підопічних стала психологічна підтримка, яка направлена на формування у пенсіонерів позитивного погляду на життя, підвищення життєвого тонусу та впевненості у завтрашньому дні.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: