Дистанційне навчання у терцентрі Немишлянського району

Карантин – не привід для смутку

Працівники відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова під час карантину опанували та використовують у роботі з отримувачами соціальної послуги соціальна адаптація дистанційні форми та методи.
Карантин змінив звичне життя людей поважного віку. Пенсіонери є в групі підвищеного ризику, зараз мають перебувати вдома. У зв’язку з цим у літніх людей багато обмежень, починаючи від простого спілкування – закінчуючи дозвіллям.

Більшість наших пенсіонерів вже знають про можливості спілкування в інтернеті та активно користуються цією можливістю під час карантину.
Спираючись на опитування отримувачів послуги соціальна адаптація, складено план заходів, які проводяться дистанційно фахівцями відділення.

Багато уваги приділяється індивідуальній роботі, яка проводиться у телефонному режимі медичною сестрою, психологом, соціальними працівниками, завідувачкою відділенням.

Онлайн – тренування з суглобової гімнастики, йоги, уроки цифрової грамотності, різноманітні майстер-класи з рукоділля, заняття з психології – все це варіанти дозвілля, які не дають сумувати пенсіонерам під час карантину. Фахівці відділення підтримують зв’язок з пенсіонерами та проводять заняття також через сучасні комунікаційні платформи Zoom, Skype, Viber.

За пропозицією наших пенсіонерів оголошено конкурси: «Декоративно-прикладна творчість», «Мистецтво кулінарії», «Поетичні візерунки». Їх підсумки будуть підведенні у кінці липня.

Не дивлячись на певні обмеження, пенсіонери, які відвідували відділення денного перебування і на сьогодні дотримуються думки: «Карантин – не привід для смутку». Бажаємо всім міцного здоров’я, бадьорості духу та оптимізму, нових досягнень і бажання підтримати своїх друзів та знайомих влучними словами та порадами!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: