До уваги одержувачів житлових субсидій

У м.Харкові відбулось автоматичне призначення житлових субсидій на наступний період усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 років, без заяв громадян, крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії.

Станом на 01.07.2020 року 81587 домогосподарствам харків’ян автоматично розраховано житлову субсидію. З них 67989 домогосподарств отримують субсидію у готівковій формі, 13598 – у безготівковій формі.

З новою заявою необхідно звернутись громадянам, у яких відбулись зміни, зокрема щодо:

складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;

складу сім’ї члена домогосподарства;

переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання.

Також громадяни зобов’язані протягом 30 календарних днів поінформувати органи соціального захисту населення про зміни, зокрема щодо:

соціального статусу членів домогосподарства;

переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;

управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;

придбання транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менш ніж п’ять років (крім мопеда і причепа);

здійснення купівлі або іншим законним способом набуття права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплати (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.

Документи для призначення житлової субсидії громадяни можуть подати за допомогою електронного сервісу або надіслати до органів соціального захисту населення поштою.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: