До уваги отримувачів допомоги малозабезпеченим сім’ям

Для призначення допомоги з липня 2020 року Вам необхідно звернутися до органів соціального захисту населення з новою заявою та декларацією.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 250 щодо порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.Державна соціальна допомога призначається і виплачується малозабезпеченим сімʼям, які постійно проживають на території України та з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму для сім’ї.

Середньомісячний сукупний дохід малозабезпеченої сімʼї для призначення державної соціальної допомоги визначається відповідно до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632.

Шість місяців становлять два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги (далі ― період, за який враховуються доходи). Наприклад, для осіб, які звернулися в липні, попереднім місяцем є червень (2 квартал), а квартали, які передують червню- 1 квартал 2020 року та 4 квартал 2019 року. Тобто, для осіб, які звернулися за допомогою в липні місяці необхідно задекларувати доходи з жовтня 2019 року по березень 2020 року. А для заявників, які планують звернутися в серпні 2020 року, необхідно задекларувати доходи з січня по червень 2020 року.

Якщо Ви отримували допомогу станом на липень 2020 року (було автоматично подовжено в період карантину) або зверталися за подовженням допомоги в липні місяці, для отримання допомоги Вам необхідно звернутися до органів соціального захисту населення з новою декларацією та заявою. При цьому дата подачі попередньої заяви зберігається.

Заява та декларація можуть бути надіслані поштою.

Нагадуємо, що в умовах карантинних обмежень, прийом документів здійснюється виключно за попереднім записом. Інформація щодо додаткових телефонів кожного районного управління соціального захисту населення, за якими можна записатися на прийом, розміщена на сайті «Прозорий офіс» 17.03.2020 року та за посиланням https://prozoriy-office.kharkov.ua/teper-vidviduvacham-dostupni-vsi-poslugy-soczialnogo-harakteru/.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: