До уваги пільговиків

Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.У першому півріччі 2020 року отримують монетизовані пільги 51600 пільговиків, з них 10651 особа скористалася можливістю подати заяви на перехід на грошову готівкову форму отримання пільг, 40949 — отримують у безготівковій формі.

Після закінчення опалювального сезону залишки коштів (зекономлені в опалювальний період) відображені на обліковому записі в особистому кабінеті пільговика, вони будуть   перераховані  на поточні рахунки   пільговиків з 25 червня 2020 року, відкриті в АТ «Ощадбанк».

У разі відсутності  відкритого рахунку  в АТ «Ощадбанк», пільговику необхідно  самостійно звернутись до АТ «Ощадбанк» для його відкриття.

При відсутності  звернень пільговиків до 20 грудня 2020 щодо відкриття  поточних рахунків в АТ «Ощадбанк», залишок коштів буде повергнутий  до Мінсоцполітики.

За отриманням  додаткової інформації від АТ «Ощадбанк» необхідно звертатись  за телефоном 800210800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Подобається це:

%d блогерам подобається це: