До уваги пільговиків

Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.У першому півріччі 2020 року отримують монетизовані пільги 51600 пільговиків, з них 10651 особа скористалася можливістю подати заяви на перехід на грошову готівкову форму отримання пільг, 40949 — отримують у безготівковій формі.

Після закінчення опалювального сезону залишки коштів (зекономлені в опалювальний період) відображені на обліковому записі в особистому кабінеті пільговика, вони будуть   перераховані  на поточні рахунки   пільговиків з 25 червня 2020 року, відкриті в АТ «Ощадбанк».

У разі відсутності  відкритого рахунку  в АТ «Ощадбанк», пільговику необхідно  самостійно звернутись до АТ «Ощадбанк» для його відкриття.

При відсутності  звернень пільговиків до 20 грудня 2020 щодо відкриття  поточних рахунків в АТ «Ощадбанк», залишок коштів буде повергнутий  до Мінсоцполітики.

За отриманням  додаткової інформації від АТ «Ощадбанк» необхідно звертатись  за телефоном 800210800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Монетизація пільг, ОЩАДБАНК, пільга