До уваги роботодавців та мешканців Холодногірського району

Шановні роботодавці та мешканці Холодногірського району!

На підставі  даних  КНП «Міська поліклініка  № 24», Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2 Філії «Центр охорони здоров`я» ПАТ «Українська залізниця», КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 19», згідно з  первинними зверненнями всіх потерпілих до зазначених установ протягом І півріччя 2020  року зареєстровано 85 зверненнь з приводу отримання травм невиробничого характеру (на 201 звернення менше ніж за І півріччя 2019 року). Згідно з інформацією  КНП «Міська  поліклініка  № 24» за січень-березень 2020 року  сталося 16 нещасних випадків невиробничого характеру зі смертельним наслідком з мешканцями Холодногірського району м. Харкова. Ці нещасні випадки були первинно зареєстровані іншими лікувально-профілактичними  закладами  міста.

Основною подією, що призвела до нещасних випадків невиробничого характеру, є падіння потерпілих (88,24%  від загальної кількості зареєстрованих нещасних випадків).

На виконання Порядку  розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270 (зі змінами), Управлінням праці та соціального захисту населення опрацьовано 452 повідомлення про нещасний випадок (на 188 повідомлень більше, ніж за І півріччя 2020 року, або на 71,2 %), з них стосовно мешканців Холодногірського району – 449 (або  99,33 %  від загальної кількості потерпілих), мешканців м. Харкова – 1 (0,22 %), мешканців  Харківської області – 2 (0,45%).

За результатами опрацювання повідомлень встановлено, що 43,14 % випадків стались на вулиці, 41,6 % випадків стались з потерпілими вдома, 11,28% випадків – це спортивні травми, 3,76% випадків – в інших місцях (ринки, гаражі, кафе тощо), 0,22% випадків – у громадському транспорті.

За матеріалами  розслідувань 8 нещасних випадків  невиробничого характеру встановлено, що головною причиною нещасних випадків була особиста необережність потерпілих.

У зв’язку з вищевикладеним,  звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та господарювання щодо активізації проведення профілактичної роботи, спрямованої на попередження нещасних випадків невиробничого характеру.

Також, звертаємо увагу мешканців Холодногірського району на необхідність дотримання правил безпеки у побуті та в громадських місцях, а також  проведення роз’яснювальної роботи з дітьми щодо небезпеки вуличних та побутових травм, тощо.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: