До уваги роботодавців Холодногірського району

Шановні роботодавці Холодногірського району м. Харкова!

Протягом І півріччя 2020  року на  підприємствах Холодногірського району зареєстровано зареєстровано 13  нещасних випадків на виробництві, з яких 8 визнано страховими, 4 випадки знаходяться у стадії розслідування (ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика», КП «Харківський метрополітен», ВП «Харківська дирекція залізничних перевезень» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ВП «Основ’янська дистанція електропостачання» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ВП «Полтавська дирекція залізничних перевезень» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ТОВ «Системи прогресивної очистки», КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 19» ХМР, КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»). Головними причинами нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за матеріалами розслідування було невиконання вимог інструкцій з охорони праці.Оперативним моніторингом щодо стану охорони праці в районі за І півріччя 2020 року охоплено 252 підприємства, організації та установи. На цих підприємствах протягом звітного періоду чисельність посадових осіб, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 318 осіб (92,44 % від запланованого), чисельність  робітників, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 3730 осіб (99,14 % від запланованого), медичні огляди пройшли 4291 працівник певних категорій (100 % від заплановоного).

За результатами аналізу інформації щодо виконання  Комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам  встановлено, що на здійснення 777 заходів з охорони праці підприємствами витрачено 16560,31 тис.грн. Витрати на одного працюючого становили 709,98 грн.

Кількість робочих місць, які підлягають атестації за умовами праці,  склала  2573 одиниці, а кількість атестованих робочих місць – 2573 одиниці. Питома вага атестованих робочих місць до потрібного становить  100 %.

Звертаємо увагу  керівників підприємств, установ та організацій  всіх форм власності та господарювання, що у відповідності до ст. 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавства про охорону праці передбачено дисциплінарну, адміністративну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

Like this:

%d bloggers like this: