• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації у Немишлянському терцентрі

Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації у Немишлянському терцентрі

У територіальному центрі, надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова, підведено підсумки роботи пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації, який працює у складі відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. За шість місяців поточного року послугами пункту прокату скористалася 61 особа.

Пункт створено для надання громадянам послуг, з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян, які частково або повністю втратили рухову активність у зв’язку з віком чи хворобою.

Послуги з прокату надаються мешканцям району, які звернулися до терцентру та уклали з ним договір на підставі відповідних документів. Договір підписується наймачем і директором терцентру. Один примірник залишається у пункті прокату, а другий надається наймачеві.

Перевірка робочого стану засобів реабілітації, що видаються, здійснюється у присутності отримувача соціальної послуги чи його довіреної особи.

Під час видачі засобів реабілітації працівник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги ознайомлює наймача з правилами експлуатації, умовами використання та повернення.

Якщо Вам потрібна допомога у вигляді засобів реабілітації, Ви можете звернутися до нашого терцентру, який знаходиться за адресою:

м.Харків – 61099, б-р Б.Хмельницького, 10-А.

Детальна інформація за телефоном: 725-34-15.

Електронна адреса: frunzter@ukr.net

Подобається це:

%d блогерам подобається це: