• Головна
  • Актуально
  • Стан виробничого травматизму в Московському районі м. Харкова у I півріччі 2020 року

Стан виробничого травматизму в Московському районі м. Харкова у I півріччі 2020 року

Станом на 01.07.2020р. на підприємствах, в установах, організаціях Московського району м. Харкова зареєстровано 5 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість страхових нещасних випадків збільшилась на 3 одиниці. Групових та смертельних нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом не зафіксовано.Аналіз випадків виробничого травматизму показав, що в загальній структурі причин нещасних випадків на виробництві переважають причини техногенного, природного, екологічного та соціального характеру (4 випадки – 80% від загальної кількості),  а саме – контакт з інфекційним хворим на COVID-19.

1 нещасний випадок (20% від загальної кількості) стався через організаційні причини, а саме – невиконання інструкцій з охорони праці.

До подій, які призвели до нещасних випадків, відносяться падіння потерпілого під час пересування (1 випадок – 20% від загальної кількості), та інфікування вірусом SARS-CoV-2 (4 випадки – 80% від загальної кількості).

Наголошуємо роботодавцям, що своєчасно запроваджені профілактичні заходи можуть зупинити або сповільнити розповсюдження COVID-19 на робочих місцях та скоротити втрати робочого часу через хворобу.

Like this:

%d bloggers like this: