• Головна
  • Актуально
  • Інформаційні заходи під гаслом «Тільки офіційне працевлаштування» у Київському районі

Інформаційні заходи під гаслом «Тільки офіційне працевлаштування» у Київському районі

Тільки офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну заробітну плату, належну пенсію в майбутньому та добробут для України. Для підприємств та фізичних осіб – підприємців Київського району продовжується проведення інформаційних заходів під гаслом «Тільки офіційне працевлаштування».Спілкуючись фахівці закликали відповідально ставитись до свого майбутнього, адже отримуючи заробітну плату в «конверті», працівники втрачають не тільки соціальні гарантії сьогодні, а й позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому. 

Фахівці відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради сумісно з фахівцями Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради  вкотре нагадали, що відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

При здійсненні превентивних заходів фахівці обов’язково дотримуються вимог постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Також особливу увагу привертається до дотримання працівниками рекомендацій щодо непоширенню коронавірусної інфекції, які запроваджені МОЗ, використання засобів індивідуального захисту, користування дезінфекторами як під час виконання робіт, так і в побуті.

Представникам підприємств та фізичних осіб – підприємців роздано інформаційні буклети розроблені Міжнародною організацією праці на тему: «Переваги офіційного працевлаштування, недоліки і ризики роботи в «тіні» та отримання заробітної плати «в конверті»».

Закликано роботодавців дотримуватися вимог трудового законодавства: легалізувати трудові відносини зі своїми працівниками у найкоротший термін, щоб уникнути фінансових санкцій.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: