Челлендж «Вся справа в капелюсі» від Немишлянського терцентру

Працівники відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова під час карантину активно підтримують зв’язок з отримувачами соціальної послуги соціальна адаптація.

Під час карантину, як сумно це не було б визнавати, багато людей літнього віку переживають гнітюче загострення відчуття самотності. Спілкування з друзями або сусідами, нові знайомства на вулицях, у транспорті та поліклініках, піклування про онуків – усі ці складові раптово зникли із життя бабусь і дідусів, залишивши їх наодинці із собою. У похилому віці такі зміни сприймаються особливо болісно, викликають напруження і стрес, призводять до зниження настрою, млявості, безсонню.

Головна мета працівників відділення денного перебування підтримувати, об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомоги одне одному. Для вразливих груп населення пандемія стала особливим ударом. І в наших силах зробити існування малозахищених соціально людей радісним і легшим.

Працівники відділення денного перебування надають психологічну підтримку, вигадують цікаві та довготривалі заняття, орієнтують отримувачів послуг обов’язково спілкуватися в інтернеті, за телефоном, організовують різноманітні дозвілля від онлайн-тренувань з йоги до цікавих конкурсів.

Новинкою липня став незвичайний челлендж «Вся справа в капелюсі». Учасники челленджу надсилають працівникам терцентру фото у капелюсі, тим самим показують, що в них все добре. Участь у таких челленджах підіймають настрій, покращують психоемоційний стан, спонукають до активності. Наш виклик до участі у челленджі прийняв з задоволенням територіальний центр надання соціальних послуг Холодногірського району, який цю естафету передасть далі.

Ми раді щодня підтримувати та дбати про людей поважного віку, бажаємо всім сил та здоров’я! Все буде добре!

Like this:

%d bloggers like this: