Екскурсійна прогулянка улюбленим містом

27 серпня відвідувачі відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова здійснили екскурсійну прогулянку садом імені Т.Г.Шевченка, який є ботанічною пам’яткою природи у центрі нашого міста. «Після реконструкції парк став набагато краще», – саме так відзначили всі учасники цього заходу.Із захопленням і чудовим настроєм пенсіонери насолоджувались прогулянкою, а паралельно згадували цікаві історичні факти щодо саду Шевченка.

Інформацію, яку підготувала завідувачка відділення денного перебування Артьомова Наталія Володимирівна була змістовна і цікава, та й самі люди поважного віку доповнювали інформацію, яку чули, бо також готувались до зустрічі і багато читали про один із символів нашого міста.

Змістовну розповідь про один із символів саду Шевченка – пам’ятник Кобзарю підготувала Вакуленко Світлана Василівна.

Екскурсійна прогулянка мала і оздоровчий характер. Саме прогулянки на свіжому повітрі допомагають зміцнити імунітет, покращити загальний стан організму, позитивно впливають на самопочуття.

По завершенню прогулянки відбулась зупинка на чаювання, що дало змогу нашим пенсіонерам поспілкуватися та обмінятися враженнями.

Завдання, які були поставлені перед початком заходу виконані.

Попереду нові екскурсійні прогулянки містом, бо наше рідне місто дає таку можливість: на сьогодні у Харкові усі парки та сквери оновили свої обличчя, що дає невичерпне джерело для нових вражень.

Like this:

%d bloggers like this: