• Головна
  • Актуально
  • Інформаційно – роз’яснювальні флешмоб у Київському районі м. Харкова

Інформаційно – роз’яснювальні флешмоб у Київському районі м. Харкова

Погоджуєтеся працювати без трудового договору? Не розраховуйте на гідні умови праці та виконання усних домовленостей. Вас можуть необґрунтовано оштрафувати, звільнити без повідомлення, не заплатити лікарняний чи компенсацію в разі нещасного випадку.

Саме з цього питання фахівцями відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради сумісно з фахівцями Управління соціального захисту населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради на території Харківського міського центру зайнятості проведено флешмоб.

Акцентовано увагу громадян на негативні наслідки не задекларованої праці і порушення роботодавцями трудових прав працівників.

Проінформовано громадян, яких гарантій позбавляється працівник у разі укладення цивільно – правової угоди або неофіційного працевлаштування.

Тільки офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну заробітну плату, належну пенсію в майбутньому та добробут для України.

Усім охочим роздано інформаційні буклети розроблені Міжнародною організацією праці та самостійно розроблені фахівцями відділу праці           та зайнятості населення Адміністрації Київського району на тему: «Переваги офіційного працевлаштування, недоліки і ризики роботи в «тіні» та отримання заробітної плати «в конверті»».

Мета цього заходу – звернути увагу на проблему легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: