Міська рада оголошує конкурс соціальних проєктів

З 1 жовтня по 2 листопада 2020 року у Харкові проводиться прийом проєктів від інститутів громадянського суспільства соціального спрямування на 2021 рік

Засідання конкурсної комісії з визначення соціальних проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, відбулося 28 вересня 2020 р. в Управлінні з соціальних питань Департаменту соціальної політики. За підсумками засідання було затверджено: пріоритетні напрямки конкурсу, кінцеву дату прийому конкурсних пропозицій, оголошення про проведення конкурсу.

Мета конкурсу – розвиток партнерства з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення міста Харкова, надання соціальних послуг з пріоритетних напрямків, серед яких:

 1. Впровадження інноваційних соціальних технологій щодо реабілітації та адаптації в суспільство людей з інвалідністю.
 2. Розвиток міської мережі раннього втручання для надання послуг дітям
  з порушеннями розвитку та сім’ям, які їх виховують.
 3. Надання соціальної допомоги і підтримки ветеранам війни.
 4. Супровід людей з інвалідністю з метою забезпечення їх життєдіяльності.
 5. Надання соціально-психологічної підтримки та консультаційний супровід сімей.
 6. Організація надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у т.ч. екстреного реагування.
 7. Надання допомоги бездомним та безпритульним громадянам.
 8. Соціально-психологічна допомога та підтримка соціально вразливих верств населення територіальної громади, які опинились в складній життєвій ситуації (в тому числі залежним від психоактивних речовин).
 9. Надання правової допомоги соціально вразливим верствам населення.
 10. Здійснення заходів щодо підвищення якості надання соціальних послуг.
 11. Соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста.

Обсяг фінансування одного проєкту (заходу) за рахунок бюджету міста Харкова на один з напрямків становить  до 100 тис. грн.

При розробці проєктів представники інститутів громадянського суспільства повинні враховувати норми діючого законодавства, у т.ч. вимоги до карантинних заходів з метою запобігання поширення COVID-19.

Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають скановану конкурсну пропозицію (з усіма підписами та печатками) на електронну адресу socprojectkh@gmail.com у форматі PDF та Microsoft Word не пізніше 1600 2 листопада 2020 року.

З більш детальною інформацією про оформлення конкурсної пропозиції та Положенням про конкурс можна ознайомитися тут (файл Оголошення конкурсу).

бюджет, Департамент соціальної політики, Конкурс соціальних проектів, Соціальний проект, Управління з соціальних питань