Чудова прогулянка

17 вересня 2020 відвідувачі відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг  Немишлянського району міста Харкова  відвідали  гордість міста й одне з найулюбленіших місць відпочинку  багатьох  харків’ян – Центральний Парк культури та відпочинку імені М. Горького.

У народі парк називають «Харківський Діснейленд», адже сьогодні це найсучасніший з усіх розважальних центрів України. Він входить в ТОП-10 парків розваг світу і є володарем міжнародної премії «Golden Pony Awards». Тут більше сорока видів розваг, мотузковий парк, креативні скульптури з бронзи, металу та дерева. Ідеальна чистота.

Центральний парк культури і відпочинку імені М. Горького – одна з візитних карток Харкова. Всі гості міста бажають побачити своїми очима цю красу. Тут можна покататися на роликах, велосипедах, взимку – на санках, постріляти в тирі, насолодитися морозивом, потрапити на концерт та прийняти участь у майстер-класах, покататися на атракціонах та багато іншого.

Прогулянка парком була проведена у рамках роботи  Університету третього віку. Під час прогулянки люди поважного віку змогли насолодитися красою парку, відчути себе щасливою людиною, налаштуватися на хвилю радості та гарного настрою,  дізнатися багато цікавих фактів про це чудове місце.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: