• Головна
  • Актуально
  • Якісне надання соціальних послуг – головна мета роботи Слобідського терцентру

Якісне надання соціальних послуг – головна мета роботи Слобідського терцентру

Не зважаючи на різні умови праці, які диктує життя головною  метою терцентру є  якісне надання соціальних послуг.

З кожним роком у територіальному центрі вдосконалюється досвід з організації надання різних  видів послуг. Особлива увага приділяється,  громадянам  віком 90 років і більше (на обслуговуванні  51 особа) та особам з проявами деменції (на обслуговуванні 33 особи), які обслуговуються  у відділенні соціальної допомоги вдома.

Під час карантину багато людей літнього віку переживають гнітюче загострення відчуття самотності. І в наших силах зробити існування соціально незахищених  людей радісним і легшим.

Для наших підопічних єдиною людиною для спілкування залишається соціальний робітник, який  допомагає  у веденні домогосподарства,  представляє інтереси громадян у різних установах та закладах, надає консультації з різних питань, спостерігає за станом здоров’я своїх підопічних, тощо.

Незмінно затребуваним на даний час є надання екстреної допомоги  психолога терцентру, спрямованої на емоційну підтримку й увагу до  переживань літніх людей, розширення їх свідомості та підвищення психологічної рівноваги. Це  допомагає людині засвоїти нові моделі поведінки, прийняти усвідомлене рішення й оцінити особисті ресурси  для подальшого запобігання  виникненню можливих труднощів. З початку року року таку послугу отримали 44 громадянина віком 90 років і більше та особи з проявами деменції.

Соціальні робітники є надійним сполучним мостом між людьми, що опинились у складній життєвій ситуації,  та суспільством. Однак  вони тож відчувають складнощі в житті.  В таких умовах побутові проблеми виходять на другий план, а головним стає психо-емоційний стан людини. Для запобігання професійного та емоційного вигорання психолог терцентру Дар’я  Шукюрова  проводить індивідуальні бесіди із соціальними робочими та соціальними працівниками відділення.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: