• Головна
  • Актуально
  • Правопросвітницький онлайн семінар в межах проєкту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю»

Правопросвітницький онлайн семінар в межах проєкту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю»

21 жовтня 2020 року, в онлайн режимі з використанням програми zoom, представники ГО «Харківська асоціація незрячих юристів» спільно з офісом урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню проінформованості членів громадських організацій осіб з інвалідністю з питань механізмів ефективної співпраці громадських організацій м. Харкова з органами місцевого самоврядування в умовах процесу децентралізації.

Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Баранцова Тетяна Вікторівна розповіла присутнім про можливості та механізми захисту прав осіб з інвалідністю на державному та місцевому рівнях.  

Учасникам семінару було надано інформацію про зміни в законодавстві в сфері надання соціальних послуг, можливості звернення до центрів безоплатної вторинної правової допомоги, зайнятості осіб з інвалідністю в умовах пандемії.

За результатами заходу, було прийняте рішення, щодо ініціювання розробки механізму проходження навчання осіб з інвалідністю і подальшого працевлаштування консультантами на урядовій гарячій лінії.

Крім того, юристи організації надали правові консультації та відповіли на багаточисленні запитання учасників заходу.

Проєктом «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю» передбачено проведення правопросвітницьких заходів для представників ОТГ та ГО з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (особам з інвалідністю, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.

Також, щомісяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати мешканців Харківської області та м. Харкова про актуальні зміни в соціальному  законодавстві. 

Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою:

м. Харків, вул. Данилевського, 16  або зателефонувавши за телефоном (057) 705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. до пт.

З юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua.

Семінар відбувся в межах проєкту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: