Флешмоб «Ні зарплаті в конвертах» у Київському районі м. Харкова

Із 2008 року Міжнародна конфедерація профспілок організовує Всесвітній день дій за гідну працю – 7 жовтня. Це день для коли всі профспілки в світі виступають на захист гідної праці. Щороку у сотнях країнах проходять сотні заходів, у яких беруть участь мільйони людей.Гідна праця має бути в центрі уваги політики та дій влади, щоб відновити економічне зростання і створити нову глобальну економіку, в якій на першому плані – люди і створення робочих місць як основний засіб для виходу з кризи, особливо у час пандемії.

Для українських працівників найбільш чутливим залишається питання про вдосконалення оплати праці, яке є вирішальним у системі соціально-економічних відносин не тільки тому, що стосується інтересів основної частини населення країни, але й через те, що впливає на розвиток і майбутнє економічних реформ у державі.

7 жовтня 2020 року фахівці відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради сумісно з фахівцями Управління соціального захисту населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради та фахівцями Київської ДПІ ГУ ДПС у Харківській області приєднались до низки флешмобів, та провели інформаційну акцію на тему: «Ні зарплаті в конвертах».

Всім охочим роздавали листівки щодо переваг офіційного працевлаштування, недоліків і ризиків роботи в «тіні» та отримання заробітної плати «в конверті».

Подобається це:

%d блогерам подобається це: