28 річниця з моменту відкриття Слобідського терцентра

|

 

З днем народження, улюблений терцентр!

За рішенням Комінтернівської районної ради № 318 від 20 жовтня 1992 року і наказом Харківського обласного управління соціального забезпечення № 231 1992 року, одним з перших в місті Харкові, був створений територіальний центр соціального обслуговування.

Історію територіального центру за 28 років розповісти неможливо. Це дуже важлива, відповідальна і непроста робота. Ми долаємо життєві труднощі, несемо заряд енергії, добра і милосердя людям, які потребують нашої допомоги.

За 28 років робітниками територіального центру було пройдено немало доріг, та надано  багато  різних  послуг: учасникам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих, одиноким людям, дітям війни, особам з інвалідністю з дитинства, особам з інвалідністю загального захворювання, людям похилого віку, багатодітним сім’ям, дітям з інвалідністю, малозабезпеченим громадянам, переселенцям із зони АТО, людям, які перебувають у складній життєвій ситуації.

Незважаючи на  складну і відповідальну роботу працівники терцентру беруть активну участь в житті міста і району:  це  різні конкурси і фестивалі, виступи на районних та міських святах «Різдва», Масляної, 8-го березня, 9 травня, дня міста, дня  людини похилого віку та інше.

За час роботи територіального центру були створені 5 відділень, зараз працюють – 3 відділення.

Потрібно відзначити, що терцентр, необхідний для територіальної громади міста. Наші підопічні – різні, кожен по своєму відноситься до життя. Але, всі без винятку, потребують душевного тепла, турботи, уваги, адже вони пройшли важке життя і пережили зміну епох. Саме тому головний принцип нашої роботи – повага до особистості кожного нашого підопічного.

Like this:

%d bloggers like this: