• Головна
  • Актуально
  • Київський район приєднався до всеукраїнської інформаційної кампанії з детінізації зайнятості

Київський район приєднався до всеукраїнської інформаційної кампанії з детінізації зайнятості

Київський район приєднався до всеукраїнської інформаційної кампанії з детінізації зайнятості

На виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці з 28 жовтня стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія з детінізації зайнятості у сфері транспорту  та кур’єрської діяльності. Кампанія триватиме до 15 листопада.

Зокрема, інформаційно-роз’яснювальна робота щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері транспорту та кур’єрської діяльності на території Київського району міста Харкова. 

Фахівці відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради сумісно з фахівцями Управління соціального захисту населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради надаватимуть консультації та роз’яснення вимог чинного законодавства про працю, особливу увагу звертатимуть на питання оформлення трудових відносин з найманими працівниками.  

На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати – у «конверті». Таким чином роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу.

Офіційно неоформлена на роботу людина ризикує залишитися без права на отримання соціальних виплат та пенсії.

Нагадуємо, легальна робота – стабільна заробітна плата, впевненість у завтрашньому дні!

 

        

        

Подобається це:

%d блогерам подобається це: