Інформація про завершення подачі соціальних проєктів

Інститути громадянського суспільства соціального спрямування подали 26 проєктних пропозицій на конкурс з визначення соціальних проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування для виконання яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Харкова.

В даний час проєкти проходять перевірку на технічну відповідність. Пізніше будуть направлені членам конкурсної комісії для індивідуальної оцінки конкурсних пропозицій за відповідними критеріями пешого етапу конкурсу.

Нагадаємо, що згідно 4 розділу Положення про проведення конкурсу з визначення соціальних проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Харкова, конкурс проводиться трьома етапами:

  1. На першому етапі Конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції за відповідними критеріями (у разі потреби конкурсна комісія може прийняти рішення про проведення перевірки достовірності інформації поданої в пропозиції);
  2. На другому етапі Конкурсу конкурсна комісія проводить відкритий захист конкурсних пропозицій, на який запрошуються учасники Конкурсу, конкурсні пропозиції яких допущені до участі в другому етапі;
  3. На третьому етапі Конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють шляхом проставлення балів від 0 до 5 конкурсні пропозиції за відповідними критеріями.

З більш детальною інформацією по проведенню конкурсу можна ознайомитись  в Положенні

бюджет, Департамент соціальної політики, Конкурс соціальних проектів, Соціальний проект, Управління з соціальних питань