• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У Немишлянському терцентрі проведено роз’яснювальну роботу серед пенсіонерів, які отримують послугу «догляд вдома» та «паліативний догляд вдома»

У Немишлянському терцентрі проведено роз’яснювальну роботу серед пенсіонерів, які отримують послугу «догляд вдома» та «паліативний догляд вдома»

У територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова протягом жовтня – листопада проводилась роз’яснювальна робота серед пенсіонерів, які отримують послугу «догляд вдома» та «паліативний догляд вдома» щодо Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» від 02.06.2020 № 646-IX , які мають право на призначення державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилось 80 та більше років, та які потребують постійного стороннього догляду.

Працівники відділення соціальної допомоги вдома були ознайомлені  з вимогами та переліком документів, які необхідні для оформлення вищезазначеної допомоги. Соціальні працівники та соціальні робітники відділення визначили пенсіонерів,які виявили бажання відмовитись від надбавки до пенсії на догляд та здійснили відповідну роботу.

Після цього допомогли отримувачам послуг відділення соціальної допомоги вдома заповнити заяви затвердженого зразка, за переліком підготували необхідні документи та передали  їх до Управління соціального захисту населення адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради для призначення державної соціальної допомоги на догляд. На сьогодні в роботі знаходиться 28 заяв про призначення допомоги на догляд з усіма необхідними документами.

Проведена робота допоможе отримувачам послуг у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району м. Харкова скористатися можливістю, яку визначила держава як одну з соціальних гарантій для осіб старше 80 років.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: