• Головна
  • Актуально
  • З 23 листопада по 27 листопада відбудеться Третій Харківський сімейний форум

З 23 листопада по 27 листопада відбудеться Третій Харківський сімейний форум

Починаючи з 2018 року в місті Харкові Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради почали проводитися Харківські сімейні форуми. Перший та Другий Харківські сімейні форуми пройшли у вересні місяці, відповідно у 2018 та 2019 роках, у Конгрес-Центрі Харків Палас.

Цього року, у зв’язку з COVID-19, немає можливості провести його в звичайному режимі, запросити харків’ян до лекційного залу на особисту зустріч з провідними фахівцями в галузі роботи з сім’ями та дітьми, до участі в панельних дискусіях, на виставку наших партнерів, які працюють з сім’ями та дітьми. Але сучасні цифрові технології дозволяють подолати карантинні незручності та провести в листопаді 2020 року Третій Харківський сімейний форум і навіть значно розширити його аудиторію.

Мета Сімейного форуму незмінна – допомогти харків’янам, і не тільки їм, бо інтернет розширює кордони, створити гармонію в сім’ї, отримати корисні поради з виховання дітей, піклування про їх та своє здоров’я, навчитися долати сімейні конфлікти, як дріб’язкові так і серйозні, будувати міцну та щасливу сім’ю.

Форум працюватиме онлайн протягом п’яти днів з 23 листопада (понеділок) по 27 листопада (п’ятниця). Трансляція відбуватиметься в прямому ефірі на YouTube-каналі «Харківський сімейний форум» кожного вечора з 1900 до 2030. Також трансляція відбуватиметься на Facebook-сторінці Управління у справах сім’ї та молоді. Кожного дня виступ одного фахівця за однією з тем. З початку виступ спікера, а потім відповіді на питання, які  харків’яни зможуть задати в чаті під час виступу.

Like this:

%d bloggers like this: