• Головна
  • Новини
  • Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Основ’янського району

Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Основ’янського району

|

У територіальному центрі в грудні проведене внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг догляд вдома, соціальна адаптація, посередництво, консультування, соціальна профілактика. Оцінювання проводилось методом опитування та анкетування. В опитуванні застосовані питання, які відображають показники якості відповідно державним стандартам.

Під час проведення оцінки якості соціальних послуг встановлено, що підопічні відділення соціальної допомоги вдома отримують необхідні послуги, які забезпечують їх життєдіяльність в умовах обмеженого пересування, підопічні відділення денного перебування охоплені заходами, що проводяться дистанційно через інтернет ресурси.

Особи які отримали соціальну послугу посередництво, надана допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем та шляхів їх розв’язання.

В умовах карантину постійно приділяється увага наданню соціальних послуг консультування та соціальна профілактика. Фахівці терцентру проводять дистанційне консультування отримувачів соціальних послуг з метою розвитку їх компетентності та кращого орієнтування у соціальному просторі при вирішені важливих для них питань. У результаті роботи з інформування населення району про соціальні послуги, що надає терцентр, особи похилого віку звертаються за допомогою, що сприяє попередженню загострення існуючих у громадян проблем.

За підсумками внутрішнього оцінювання статус показників якості відповідає оцінці – «добре».

Під час внутрішньої оцінки проведена супервізія працівників, яка сприяла подоланню професійних труднощів, вдосконаленню роботи, та емоційний підтримці надавачів соціальних послуг.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: