• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Московського району

Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Московського району

Незважаючи на карантинні обмеження відділення соціальної допомоги вдома територіального  центру Московського району  в робочому порядку та згідно затвердженому графіку протягом року було проведено внутрішній моніторинг оцінки якості соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду. Опитування проводили з 16.11.2020 – 29.12.20 р.,  в  опитуванні взяли участь 236 осіб, що складає 20% від загальної кількості підопічних.

На виконання постанови  КМ України  від 11.03.20 №211 « Про запобігання поширенню на території України COVID -19 » та з метою захисту підопічних від загрози захворювання опитування  проводилось в режимі онлайн. 98% опитаних підопічних задоволенні рівням надання соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду, що відображається покращенням емоційного та психологічного стану отримувачів соціальних послуг. Скарг стосовно надання соціальних послуг від підопічних не надходило.

Сьогодні 29.12.2020р., в заключний день моніторингу оцінки якості соціальних послуг, поспілкувались с підопічними відділ

ення Наріжної Г.П. та Міхніч О.А.. Опитування пройшло в теплий,  сприятливій   атмосфері. На всі питання комісія отримала позитивні відповіді, Ганна Павлівна та Олег Анатолійович подякували  соціальним робітникам за їх нелегку  працю, а також виразили повагу всім працівникам терцентру за чуйне ставлення та привітали з  прийдешніми  святами!

В свою чергу директор терцентру Яценко Тетяна Вікторівна та члени комісії  привітали підопічних з наступаючим Новим Роком та Різдвом і побажали  міцного здоров’ я  та довгих років життя!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: