Навчання впродовж життя

У зв’язку з карантинними обмеженнями навчальний процес у слухачів Університету третього віку територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району організований у повному обсязі у режимі онлайн. На сьогодні діють п’ять факультетів:

– загальноосвітній;

-основи здоров’я і фізичної активності;

-англійська мова;

-комп’ютерна грамотність;

-культура та мистецтво.

Створення онлайн-системи освіти під час карантину для навчання людей старшого віку, відповідно до їх потреб, є важливою умовою забезпечення права на навчання впродовж усього життя. На  факультетах слухачі відвідують онлайн-заходи Харківської бібліотеки ім. Льва Толстого, благодійного фонду «Карітас», зокрема платформу «Здоровеньки були», де можна проявити свої творчі таланти та  групу «Стоп напруга», де можна покращити свій психоемоційний  стан.

З великим бажанням та активністю  пенсіонери засвоюють нові знання завдяки онлайн-заняттям з цифрової грамотності, відкривають для себе нові види організації дозвілля, розширюють свій світогляд та реалізують своє право на активне громадське життя.

За ініціативою студентів Української інженерно-педагогічної академії було організовано проведення курсу «Творча майстерня», де студенти підготували навчальні відео-роліки та презентації з виготовлення цікавих речей з підручних матеріалів.

За пропозицією слухачів  у додатку Viber було створена група «Основи здоров’я та фізичної активності», де є можливість ділитися секретами збереження здоров’я, рецептами здорового харчування та корисними комплексами фізичних вправ. У соціальній мережі  Facebook  проводяться фестивалі, челленджі, різноманітні заходи, які сприяють онлайн – спілкуванню та згуртуванню людей поважного віку.

Після того, як Університет третього віку  перейшов в онлайн-режим навчання, фахівці відділення денного перебування отримали багато позитивних відгуків від наших слухачів. Людям поважного віку навчання у період карантину допомагає пережити цей непростий час, залишатись бадьорими і впевненими у завтрашньому дні!

Like this:

%d bloggers like this: