Узагальнююча інформація по конкурсу за 2020р.

|

У 2020 році продовжено роботу з подальшого розвитку ринку соціальних послуг міста.

Рішенням 31 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 27.11.2019 №1850/19 в рамках Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення на 2017- 2020 роки (Розділ 6 «Розвиток ринку соціальних послуг в ході реалізації міського проєкту «Єдина соціальна мережа») затверджено Положення про проведення конкурсу з визначення соціальних проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Харкова. Кошторисом витрат на виконання вищевказаної Програми  ( п.6.1, розділу 6 «Розвиток ринку соціальних послуг в ході реалізації міського проєкту «Єдина соціальна мережа») на реалізацію соціальних проєктів  у 2020 році передбачено 1 000 000 грн.

У 2020 році на конкурс подано 31 проєкт (захід) від 28 інститутів громадянського суспільства соціального спрямування за 10−ма напрямками, затвердженими конкурсною комісією. Переважна більшість соціальних проєктів (8 – 25,8%) надійшла на конкурс за напрямком № 8 «Соціально-психологічна допомога та підтримка соціально вразливих верств населення територіальної громади, які опинились в складній життєвій ситуації (в тому числі залежним від психоактивних речовин)».

В зв’язку з введенням запобіжних заходів щодо поширення на території України коронавірусу COVID−19, на виконання постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року та Наказу №173 від 30.03.2020 Управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, розгляд комісією конкурсних пропозицій поданих на конкурс з визначення соціальних проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Харкова на 2020 рік, було перенесено до закінчення терміну карантину.

Інститути громадянського суспільства – партнери міського соціального проєкту «Єдина соціальна мережа» в період карантину перебудувалися і переглялути свої плани роботи і швидко включилися у роботу. Пріоритетною метою роботи стало  розроблення нових рішень нових планів роботи. Робота в онлайн режимі під час карантину (COVID – 19) стала однією з дієвих форм роботи. Основними видами роботи  стали проведення онлайн консультацій,  зустрічей, тренінгів, вебінарів, тощо. З’явилися  нові напрямки роботи, на потребу дня, раніше не заплановані, нові «продукти», такі як пошиття багаторазових захисних масок. Здійснювалися соціально-гуманітарні заходи з метою підтримки малозабезпечених та соціально-незахищених верст населення міста продовольчими наборами.

Проведено підготовчу роботу до оголошення прийому конкурсних пропозицій по конкурсу з визначення соціальних проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Харкова на 2021 рік.

Інститутам громадянського суспільства соціального спрямування, які звертались до Управління, надавалася організаційно-методична підтримка та консультації щодо роботи в Єдиній соціальній мережі.Ф

Подобається це:

%d блогерам подобається це: