• Головна
  • Актуально
  • Флешмоб до Міжнародного дня прав людини у Київському райні м.Харкова

Флешмоб до Міжнародного дня прав людини у Київському райні м.Харкова

10 грудня відзначають Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Уряди країн-членів ООН 10 грудня 1948 року визнали права людини «на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків», підписавши Загальну декларацію прав людини.Українці цінують свої права і свободи, хоча й досі погано орієнтуються у змісті та походженні прав людини, сутності правових механізмів.

На жаль, в Україні половина населення навіть не знають, що їхні права порушуються і що йдеться саме про реалізацію особистих прав, а не примхи державних чиновників.

Конституція України закріплює основні міжнародно-правові стандарти в галузі прав людини. Одним із головних та невід’ємних прав людини Конституція України проголосила право на вільну працю, вибір професії, достойну винагороду, безпечні умови праці та соціальний захист.

Саме з метою нагадати людям про їх права інспекторами праці відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району сумісно з фахівцями Управління соціального захисту населення проведено інформаційний захід на території Київського району.

Право на працю — це одне з фундаментальних прав людини, встановлене міжнародно-правовими актами й визнане всіма державами світу.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: