• Головна
  • Актуально
  • Інформація про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Холодногірського району міста Харкова

Інформація про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Холодногірського району міста Харкова

За даними оперативного моніторингу Управління соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради станом на 22.12.2020 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на 6 підприємствах Холодногірського району складає 13,06 млн. грн перед 396 працівниками.Впродовж грудня 2020 року заборгованість з виплати заробітної плати скоротилася на 30,35 млн. грн, заробітну плату виплачено 1985 працівникам.

За рахунок отримання комунальним підприємством «Харківський метрополітен» з міського бюджету компенсації втрат доходів від перевезення пільгових категорій громадян, заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємства погашена в повному обсязі (29,7 млн. грн).

Частину заборгованості з виплати заробітної плати в сумі 607,4 тис. грн. погашено також Харківським казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємством.

Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі в Адміністрації району та Управлінні соціального захисту населення. В межах повноважень, проводиться постійна робота з підприємствами-боржниками з виплати заробітної плати, зокрема шляхом забезпечення діяльності районної робочої групи з питань сприяння погашенню заборгованості із виплати заробітної плати, податків, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Враховуючи обмеження, що внесені відповідно до постанов Кабінету Міністрів України, в грудні 2020 року чергове засідання робочої групи проведено дистанційно.

Роботодавцям постійно наголошується на необхідності дотримання вимог трудового законодавства.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: