• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Слобідського району

Внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг у терцентрі Слобідського району

В територіальному центрі Слобідського району завершено третій етап внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг.

Третій етап моніторингу надання соціальної послуги догляду вдома у територіальному центрі надання соціальних послуг Слобідського району міста Харкова було проведено за період із 1 вересня по 28 грудня 2020 року, а відповідна комісія на своєму засіданні 30 грудня  підвела підсумки вищезазначеної роботи.

В опитуванні взяли участь 168 осіб з інвалідністю загального захворювання. У зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спеціалісти відділення соціальної допомоги вдома використовували дистанційний метод опитування в телефонному режимі та за допомогою відеозв’язку.

Метою  внутрішньої оцінки  надання соціальних послуг є контроль якості соціальних послуг, які надає відділення соціальної допомоги вдома, для виявлення відповідності запланованих показників до існуючих показників у роботі, визначення рівня задоволення підопічних наданням соціальних послуг  та  усунення недоліків.

Під час проведення моніторингу підопічні відділення соціальної допомоги вдома  висловлювали слова щирої подяки соціальним робітникам за реальну підтримку самотніх  осіб з інвалідністю, за своєчасну доставку продуктів харчування, медикаментів, оплату житлово – комунальних послуг та вирішення інших життєво важливих питань.

Встановлено, що  отримувачі соціальної послуги «догляд вдома» цілком задоволені якістю та періодичністю надання соціальних заходів. Комісією з внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг ухвалена оцінка – Добре.

Like this:

%d bloggers like this: