• Головна
  • Актуально
  • Управління соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців

Управління соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців

Шановні роботодавці та мешканці Холодногірського району!

На підставі  даних  КНП «Міська поліклініка  № 24», Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2 Філії «Центр охорони здоров`я» АТ «Українська залізниця», КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 19», згідно з  первинними зверненнями всіх потерпілих до зазначених установ протягом  2020  року зареєстровано 225 звернень з приводу отримання травм невиробничого характеру (на 300 звернень менше ніж за 2019 рік). Згідно з інформацією  КНП «Міська  поліклініка  № 24» за січень-грудень  2020 року  сталося 48 нещасних випадків невиробничого характеру зі смертельним наслідком з мешканцями Холодногірського району м. Харкова. Ці нещасні випадки були первинно зареєстровані іншими лікувально-профілактичними  закладами  міста.

Основною подією, що призвела до нещасних випадків невиробничого характеру, є падіння потерпілих (90,7  %  від загальної кількості зареєстрованих нещасних випадків).

На виконання Порядку  розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270 (зі змінами), Управлінням соціального захисту населення опрацьовано 1041 повідомлення про нещасні випадки з них стосовно мешканців Холодногірського району – 1038 (або  99,7 %  від загальної кількості потерпілих), мешканців м. Харкова – 1 (0,1 %), мешканців  Харківської області – 2 (0,2 %).

За матеріалами  розслідувань 14 нещасних випадків  невиробничого характеру встановлено, що головною причиною нещасних випадків була особиста необережність потерпілих.

У зв’язку з вищевикладеним,  звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та господарювання щодо активізації проведення профілактичної роботи, спрямованої на попередження нещасних випадків невиробничого характеру.

Також, звертаємо увагу мешканців Холодногірського району на необхідність дотримання правил безпеки у побуті та в громадських місцях, а також  проведення роз’яснювальної роботи з дітьми щодо небезпеки вуличних та побутових травм, тощо.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: