• Головна
  • Актуально
  • Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати у Київському районі

Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати у Київському районі

Праця повинна бути легальною!

Легалізація трудових відносин і заробітної плати є одним з найважливіших питань, вирішення якого має безпосередній вплив на добробут держави і кожного окремого українця. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає вагомі кошти з несплачених податків, а громадяни не отримують законних соціальних гарантій.

Фахівцями відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради сумісно з фахівцями Управління соціального захисту населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради  не припиняється консультування та роз’яснювання вимог чинного законодавства про працю серед представників суб’єктів господарювання розташованих на території Київського району.

Спілкування з роботодавцями та найманими працівниками ще раз підтвердило необхідність проведення роз’яснювальної роботи стосовно детінізації зайнятості населення, зокрема у сфері торгівлі та організації харчування

Тож, наймаючись на роботу, будьмо розсудливими і зважуймо на ризики і втрати, які за певних обставин можуть стосуватися кожного із нас.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: