• Головна
  • Актуально
  • В адміністрації Холодногірського району ХМР проведено чергове засідання районної робочої групи

В адміністрації Холодногірського району ХМР проведено чергове засідання районної робочої групи

В адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради проведено чергове засідання районної робочої групи з питань сприяння погашенню заборгованості з виплати заробітної плати, податків, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

25 лютого 2021 року в адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради, з дотриманням встановлених заходів безпеки, у зв’язку із карантином,  проведено чергове засідання районної робочої групи з питань сприяння погашенню заборгованості з виплати заробітної плати, податків, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Засідання відбулося за участю представників Управління соціального захисту населення Адміністрації району, відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області, відділу праці та зайнятості населення Адміністрації району, відділу соціально-економічного розвитку Адміністрації району,  Управління фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності Адміністрації району, відділу по роботі зі страхувальниками Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, Центрального відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління Державної податкової служби у Харківській області, суб’єктів господарювання району.

Голова робочої групи – в. о. голови адміністрації Холодногірського району  Інна Уварова зазначила, що подолання такого негативно явища як заборгованість із виплати заробітної плати є пріоритетним для адміністрації Холодногірського району та звернула увагу присутніх на значне зростання заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району.

За моніторинговими даними станом на 01 лютого 2021 року 6 підприємств району заборгували 499 працівникам майже 14 млн. грн. заробітної плати. Зокрема, на:

– 4 економічно активних підприємства борг складає близько 6,5 млн. грн: Харківське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство (4285,1 тис. грн), Товариство з додатковою відповідальністю «РОСС» (2085,5 тис. грн), ТОВ «ХАРКІВ-АВТОЗАПЧАСТИНА» (56,4 тис. грн), Інститут «ХАРКІВДІПРОАГРОЛІС» (57,0 тис. грн);

– 1 економічно неактивному підприємстві ДП «Харківський завод електроапаратури» борг становить близько 1,1 млн.  грн.;

– 1 підприємстві-банкруті ДП «Харківський завод шампанських вин» – 6,2 млн. грн.

Найбільша сума заборгованості із виплати заробітної плати зосереджена на державних підприємствах і складає 84,5 % від загальної суми боргу по району.

На засіданні заслухано пояснення представників підприємств-боржників: Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, ДП «Харківський завод електроапаратури» та Інституту «ХАРКІВДІПРОАГРОЛІС» щодо вжитих заходів з погашення заборгованості та надані рекомендації по розробці конкретних графіків її погашення.

Керівників підприємств попереджено про персональну відповідальність за порушення вимог діючого законодавства в сфері праці.

 

Like this:

%d bloggers like this: