• Головна
  • Новини
  • Мультидисциплінарні команди – шлях до підвищення якості соціальних послуг

Мультидисциплінарні команди – шлях до підвищення якості соціальних послуг

Мультидисциплінарні команди – шлях до підвищення якості соціальних послуг

У територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова працює дві мультидисциплінарні команди для надання комплексу соціальних послуг пенсіонерам, переважно з IV та V групами рухової активності, а також тим, хто мешкає в приватному секторі, відповідно до їх індивідуальних потреб. Виїзна робота  мультидисциплінарних команд максимально спрямована на задоволення потреб самотніх мешканців району, які опинились у складних життєвих обставинах. Соціальні послуги надаються безпосередньо під час виїзду або виходу за місцем проживання підопічних. Члени команди здійснюють такі заходи: закупівля і доставка продуктів харчування,  медикаментів, приготування їжі, допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, послуги перукаря, інформаційні послуги, консультування з питань соціального захисту, допомога у вирішенні їх нагальних потреб.

З початку року 52 мешканці району скористались послугами мультидисциплінарних  команд згідно з планом-графіком. Отримувачі соціальних послуг відзначають, що успішність роботи спеціалістів, які входять до складу команд, забезпечується їх професійністю, людяністю, щирістю і добросовісним ставленням до справи.

Для отримання соціальних послуг мультидисциплінарної команди звертайтесь до Територіального центру надання соціальних послуг, який знаходиться за адресою:

м.Харків –99, бульвар Богдана Хмельницького, 10-А.

Детальна інформація за телефоном: 725-34-15.

Електронна адреса: frunzter@ukr.net

Подобається це:

%d блогерам подобається це: