Нагородження Подякою Міністерства соціальної політики України

До Дня Соборності України 22 січня 2021 року завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Слобідського району Хмелевська Ольга Іванівна отримала Подяку Міністерства соціальної політики України за сумлінну працю та високий професіоналізм у реалізації державної політики з питань соціального захисту населення.

Свою діяльність в соціальній сфері Хмелевська Ольга Іванівна розпочала у серпні 1992 року в  службі соціальної допомоги вдома при управлінні праці та соціального захисту населення Комінтернівського району на посаді соціального працівника. Після створення територіального центру продовжувала свою роботу, постійно зростаючи по службі: заступник завідувача соціальної допомоги вдома, а з 2000 року по теперішній час – завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг Слобідського району міста Харкова.

Протягом 29 років роботи в терцентрі Ольга Іванівна зарекомендувала себе як відповідальний та вимогливий фахівець. Сумлінно та якісно ставиться до виконання своїх службових обов’язків. Не шкодує часу для своїх підлеглих, приділяючи багато уваги  їх професійному зростанню. Володіє високим рівнем культури поведінки і спілкування з людьми. На високому професійному рівні надає консультації щодо отримання соціальних послуг громадянами поважного віку та особами, що перебувають в складній життєвій ситуації. Завдяки організаторським здібностям, природній привабливості, вмінню вислухати, невичерпному бажанню допомагати іншим Ольга Іванівна користується заслуженою повагою і авторитетом у колективі та серед підопічних.

Робота Хмелевської О.І. дає змогу реалізувати відповідальну і благородну місію держави щодо вирішення проблем надання соціальних послуг населенню.

Нагороджена Подякою Президента України за напружену повсякденну працю (1999 р.), Почесною грамотою виконкому Харківської міської ради, відзнакою та грамотою Харківської обласної ради, Подякою Харківського міського голови. Неодноразово отримувала грамоти і подяки від Департаменту соціальної політики та Управління з соціальних питань Харківської міської ради, від народних депутатів  України та депутатів Харківської міської ради,  від адміністрації району і терцентру.

Колектив терцентру вітає нашу коліжанку з високою державною відзнакою. Бажає міцного здоров’я, невичерпаної енергії та багаторічної  праці в сфері соціального захисту громадян.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: