• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Інструктаж з питань пожежної безпеки та охорони праці в Основ’янському терцентрі

Інструктаж з питань пожежної безпеки та охорони праці в Основ’янському терцентрі

ІНСТРУКТАЖ З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ В ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОСНОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА

У територіальному  центрі надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова інженером з охорони праці Поколодним С.Ю. був проведений черговий інструктаж з питань пожежної безпеки та охорони праці. Розглянуті питання з безпеки пересування у зимовий період при снігопаді та ожеледиці, правила користування міським транспортом в складних погодних умовах.

Особливий наголос було зроблено на дотриманні пенсіонерами, які отримують соціальні послуги, протипожежних правил у побуті при експлуатації електропобутового нагрівального обладнання. Доповідач дав вичерпні відповіді на запитання, що стосувалися конкретних побутових ситуацій у підопічних. Після отримання необхідних знань, соціальні робітники провели інформаційно – роз’яснювальну роботу  по дотриманню протипожежних норм серед підопічних територіального центру, пенсіонерам були надані номери телефонів першочергових аварійних служб.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: