Весняний онлайн фестиваль «Вже Масляна в гості іде!»

Масляна (Масниця) є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Головна традиція Масляної – випікання млинців, що символізують сонце. Крім того, печуть оладки, пироги, сирники, пончики і булочки. Господині мають свої секрети випікання млинців, рецепти яких отримані від матусь та бабусь, або створені самостійно виходячи з сучасних можливостей. Кожен день Сирного тижня вважається святковим, має свої традиції, назву та особливу страву.

Ми пропонуємо всім бажаючим взяти участь у фестивалі та поділитися своїми рецептами та гарним настроєм, щоб таке смачне і веселе свято не оминуло жодної домівки, де це так потрібно.

Загальні умови фестивалю:

Напередодні свята Масляної, з метою підтримки творчих ініціатив членів клубів активного довголіття Територіальних центрів надання соціальних послуг районів міста Харкова, Департамент соціальної політики Харківської міської ради проводить онлайн фестиваль «Вже Масляна в гості іде!» серед учасників клубів.

Фестиваль проводиться у період з 1 березня по 14 березня 2021 у соціальній мережі Facebook на сторінках Терцентрів.

Умови участі:

  1. Гарний настрій;
  2. Бажання обмінятися рецептами млинців, оладків та інших святкових страв;
  3. Приготуйте улюблені млинці, святкові страви;
  4. Зробіть фото з приготованою стравою, за бажанням можливо супроводити веселими частівками, віршами.
  5. Передайте або надішліть фото та рецепт до Терцентру Вашого району.

Світлини потрібно надіслати на електронні адреси Терцентрів або публікувати у соцмережі Facebook за хештегом #терцентр_масляна

Підсумки онлайн фестивалю «Вже Масляна в гості іде!» будуть розміщені на офіційному сайті Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.

Запрошуємо всіх відвідувачів сторінок оцінити світлини учасників своїми «лайками», поділитися коментарями та відгуками на адресу учасників.

Кількість коментарів та відгуків буде враховуватись при підведенні підсумків для визначення переможців.

 

Like this:

%d bloggers like this: