• Головна
  • Новини
  • В Основ’янському терцентрі відбулась онлайн зустріч «Весна іде, красу несе»

В Основ’янському терцентрі відбулась онлайн зустріч «Весна іде, красу несе»

ВЕСНА ІДЕ, КРАСУ НЕСЕ!

Святкування 8 березня в більшості співгромадян асоціюється зі святом ніжності, жіночності та краси, тому символічно, що воно припадає саме на весну – час, коли оживає природа, а на зміну холодам приходять теплі сонячні дні.04 березня 2021 року у відділенні денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова відбулася онлайн зустріч «Весна іде, красу несе», присвячена Міжнародному жіночому дню. З поздоровленням виступив директор територіального центру Неговелов Олег Володимирович, який за допомогою сучасних засобів комунікації, від імені адміністрації терцентра, привітав прекрасну половину аудиторії зі святом, побажав весняного настрою, душевної гармонії та родинного тепла.

Багатий внутрішній світ жінки та незбагненна жіноча душа  завжди цікавили не тільки письменників і поетів, а і художників. Портрети жінок хвилювали людство, починаючи від епохи Відродження та Леонардової «Джоконди» та, закінчуючи сучасним живописом. В усі часи жіноча постать викликала чималий інтерес представників мистецтва і кожен митець створював свої неповторні шедеври. Саме про роль жінки в сучасному мистецтві працівники  відділення денного перебування розповіли учасникам онлайн зустрічі, продемонструвавши картини відомих художників за допомогою сучасної техніки.

Від імені чоловіків – учасників клубу активного довголіття «Срібний вік» Козаков Олександр Володимирович  привітав усіх жінок з Міжнародним жіночим днем і подарував пісню.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: