До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг

У зв’язку із зменшенням в лютому 2021 року газопостачальними підприємствами ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, Управліннями соціального захисту населення адміністрацій районів Харківської міської ради проведено перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень під час нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2021 року.

Звертаємо Вашу увагу, що сума субсидії за лютий 2021 року (у деяких випадках – березень 2021 року) буде зменшена порівняно з сумою субсидії за січень 2021 року.

Якщо за результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021 року перевищує суму нарахування пільг/житлової субсидії за лютий 2021 року, то залишок надміру виплачених коштів буде утримано з нарахувань за березень, а за потреби – за квітень 2021 року.

При цьому, якщо розмір житлової субсидії у лютому становить нуль гривень, надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії за січень 2021 року, заявникам слід повернути після завершення опалювального періоду.

Like this:

%d bloggers like this: