До уваги роботодавців та мешканців Київського району м.Харкова

«Декларуючи свою працю сьогодні, ви забезпечите собі соціальний захист і впевненість завтра!»

Нелегальна зайнятість – це використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин.

Період карантину показав, що найбільше постраждали саме неоформлені працівники — втративши роботу через зупинення бізнесу, вони залишилися і без допомоги з безробіття. З метою інформування роботодавців та мешканців Київського району щодо законодавства про зайнятість та легалізацію трудових відносин відділ праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району сумісно з фахівцями Управління соціального захисту населення Адміністрації Київського району проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на легалізацію трудових відносин.

Впродовж першого кварталу 2021 року, шляхом різноманітних форм комунікації: флешмобів, безпосередньо візитів за місцем здійснення господарської діяльності, семінарів, розміщення інформаційних листівок на дошках оголошень фахівці намагались донести кожному мешканцю району, що кожний громадянин має право відчути задоволення від улюбленої роботи та отримати гідну заробітну плату для всіх життєвих потреб сьогодення.

Також на засіданнях районних робочих груп з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та з питань сприяння забезпеченню сплати податків, внесенню інших обов’язкових платежів та виплати заробітної плати постійно наголошується про неухильне дотримання норм законодавства про працю щодо оформлення  трудових відносин з усіма найманими працівниками.

Наше завдання — не спіймати когось за руку на порушенні, а запобігти йому. Хай як банально це звучить, але високих стандартів якості життя, гідних зарплат, нормальних умов праці та високих темпів зростання можна досягти, лише дотримуючись цивілізованих відносин. Починати завжди треба з себе. Декларуючи свою працю сьогодні, ви забезпечите собі соціальний захист і впевненість завтра.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: