• Головна
  • Актуально
  • Зустріч працівників територіального центру Слобідського району з районною ветеранською організацією

Зустріч працівників територіального центру Слобідського району з районною ветеранською організацією

25 лютого 2021 року представники територіального центру Слободского району були присутні на розширеному  засіданні  районної ветеранської організації. На зборах був присутній голова Харківської міської ради ветеранів Котенко Борис Олександрович. Вела збори заступник голови ветеранської організації Слобідського району Духанова Галина Степанівна.

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома терцентру Слобідського району Хмелевська Ольга Іванівна надала інформацію про  роботу  терценру  та відповіла  на питання, які турбують більшість пенсіонерів, а саме:

  • категорії громадян, які можуть отримувати соціальні послуги в терцентрі;
  • перелік соціальних послуг, і умови їх надання на платній, безоплатній основі та з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;
  • порядок оформлення документів для отримання соціальних послуг в структурних підрозділах терцентру.

Представник терцентру Шкідіна Катерина Андріївна проінформувала присутніх про роботу відділення соціальної допомоги вдома, про зміни в законодавстві щодо Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги одиноким особам віком 80 років і більше.

Ветеранів  зацікавила інформація щодо надання послуг у відділенні денного перебування. Це робота клубів та гуртків за інтересами: хор «Веснянка», ансамбль «Червона троянда», студія декоративного мистецтва «Дивосвіт»,  літературний клуб «Лірика», клуб «Мій смартфон», Університет Третього Віку, відвідування закладів культури та мистецтва.

Також присутнім була доведена інформація   про роботу відділення організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги у якому  пропонується  отримати гуманітарну допомогу у вигляді речей (одяг, взуття), послуги перукаря, пункт прокату засобів реабілітації (палиці, милиці, ходунки, інвалідні візки тощо.

 З боку присутніх  пролунало багато питань соціального напряму, на які вони отримали вичерпну інформацію.

Представники ветеранських осередків подякували працівників терцентру за надану інформацію та побажали всім здоров’я, благополуччя і успіхів у подальшій співпраці.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: