Соціальна послуга «догляд вдома» у терцентрі Основ’янського району

Залишитися на схилі літ на самоті зі своїми негараздами для одинокої людини дуже страшно. А під час пандемії, викликаної поширенням коронавірусної інфекції (COVID – 19),  дана проблема не втрачає актуальності. Коли людина обмежена в пересуванні, хто принесе хліба та ліків, допоможе оплатити рахунки та оформити субсидію? Саме соціальні працівники піклуються про самотніх людей та осіб з інвалідністю.

В Основ’янському районі міста Харкова продовжує обслуговування громадян відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг. Соціальні працівники відділення забезпечують підопічних продуктами харчування, питною водою, господарськими товарами та медикаментами, здійснюють внесення платежів за комунальні послуги, виклик лікаря, супроводжують у заклади охорони здоров’я, допомагають подати заяви на оформлення субсидії.  А також прибирають житло, надають допомогу у приготуванні їжі, виносять сміття, миють посуд тощо. Соціальні працівники надають повний, найважливіший  комплекс заходів, які забезпечують життєво необхідні потреби отримувачів соціальних послуг.

Особлива увага при відвідуванні під час карантину приділяється застосуванню засобів індивідуального захисту (масок, рукавичок, бахіл тощо). Проводиться роз’яснювальна робота серед громадян, яких обслуговує відділення, з правил користування цими засобами.

Не залишаються підопічні і без психологічної підтримки, адже добре слово лікує не тільки душу , а й тіло. Увага до людини похилого віку, піклування про її потреби часто бувають дієвішими за медичні процедури.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: