100-річний ювілей  –  приклад оптимізму

26 березня 2021 року підопічній  Слобідського терцентру, участнику Великої Вітчизняної Війни, ветерану праці, жінці з дуже яскравою та насиченою біографією Дремлюзі Лідії Іванівні виповнилось 100 років.

Протягом 20 років Лідія Іванівна отримує соціальні послуги у відділенні соціальної допомоги вдома. Як у більшості жінок такого віку, її доля неодмінно була пов’язана з війною. Народилася в маленькому селищі в Краснодарському краї. У 1935 році її сім’я переїхала у Грузію, місто Кутаїсі, де Лідія Іванівна успішно закінчила школу та вступила до педагогічного інституту. Після його закінчення в 1942 році отримала призначення на роботу у місто Поті, але у зв’язку з воєнними діями на Кавказі, довелося працювати в штабі 46-ї армії, де молода дівчина і зустріла свого чоловіка. Щасливе подружнє життя тривало недовго. Чоловіка було направлено на фронт. У 1944 році він приймав участь у визволенні півострова Крим, де був тяжко поранений.

В кінці 1944 року молода сім’я з маленькою донькою переїхала до Харкова. «Було дуже тяжко працювати і виховувати дитину, труднощі переслідували скрізь» сумно, але з теплом згадує ювілярша. В 1944 році  Лідія Іванівна влаштувалась на роботу вчителькою  в школу № 2 при заводі імені Малишева, де і пропрацювала до 1984 року. У 60-70 роки талановитий педагог неодноразово приймала участь в експонуванні своїх досягнень на ВДНХ Москви та Києва, організовувала семінари для інспекторів освіти радянських республік по навчанню і вихованню робочої молоді, вносила раціоналізаторські пропозиції щодо режиму проведення занять для більшої зручності отримувачів знань. Лідії Іванівні було присвоєно почесне звання «Відмінник народної освіти».

Працівники Слобідського територіального центру привітали нашу підопічну з такою знаменною датою, вручили квіти та подарунки.

Винуватиця торжества висловила гостям щиру подяку за увагу, тепло і турботу. Лідія Іванівна побажала багато років щасливого життя своїй соціальній робітниці Кузнецовій Валентині Михайлівни і всім працівникам територіального центру на чолі з його директором Борківець Тетяною Григорівною.

Ми пишаємося оптимізмом, соціальною активністю та красою душі нашої ювілярши і бажаємо їй якомога більше прикрашати своєю присутністю цей світ.

Like this:

%d bloggers like this: