Безкоштовний міський курс цифрової грамотності

Безкоштовний міський курс цифрової грамотності

А чи знали Ви, що кожен мешканець нашого міста має можливість абсолютно безкоштовного оволодіти базовими навичкам комп’ютерної та мобільної грамотності, опанувати міські онлайн-послуги та використовувати електронні сервіси незалежно від віку та соціального положення?
Вже рік  Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради формує та впроваджує проєкти, які спрямовані на розвиток цифрової грамотності. Одним із проєктів є міський  курс Цифрової грамотності для всіх жителів міста Харкова. Наразі запущено основних три напрямки:
  • «Комп’ютер з нуля»,
  • «Смартфон з нуля»,
  • «Робота з браузерами та Google– аккаунтом».
Курс постійно розвивається та покликаний слідкувати та відповідати запиту населення, тому з метою покращення якості та масштабування даного продукту ми були б вдячні Вам, якщо Ви виділите три хвилини свого часу та пройдете невеличке опитування.  Доречі, після нього, Ви зможете одразу зареєструватись на бажаний курс, або зателефонувавши за номером  +380(067-656-21-31) з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00 годині.
Також, кожен харків’янин має можливість скористатися електронними сервісами в Центрах доступу, розташовані на базі ЦНАПів міста, Будинку нерухомості та бібліотеках районів міста. Адреси Центрів доступу Ви можете знайти за цим посиланням.
Цифрова грамотність – це про турботу, безпеку та безмежні цифрові можливості.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: